loadingimg

Wczytuję dane...
Zamów przez telefon

Butik Optyczny Aurore
Żurawia 2, 00-503 Warszawa
Bestsellery
Soczewki Hoya HVL Hi-Vision LongLife- komplet 2szt
Cena Promocyjna:379,00 PLN
Wysyłka gratis!
OKULARY KOREKCYJNE DONNA KARAN NY DY 4676 3688 51
Cena Promocyjna:399,20 PLN
499,00 PLN
Wysyłka gratis!
OKULARY PRADA SPORT PS 52TS DG0140 59
Cena Promocyjna:975,20 PLN
1219,00 PLN
Wysyłka gratis!
Termin realizacji

Termin realizacji

W karcie każdego produktu znajdziesz czas realizacji zamówienia oraz informację gdzie fizycznie znajdują się produkt. Większość naszej oferty jest dostępna na magazynie dzięki czemu wysyłka jest bardzo szybka, dodatkowo produkty te można przymierzyć przed zakupem w naszych butikach optycznych.

W przypadku produktów na zamówienie czas oczekiwania wynosi około 5-14dni roboczych. W sporadycznych wypadkach, w sytuacji gdy produkt jest nie dostępny w magazynie producenta i musi być doprodukowany czas realizacji może ulec wydłużeniu. W takiej sytuacji poinformujemy kupującego najszybciej jak to możliwe.

Soczewi korekcyjne lub na zamówienie są gotowe między 1 do 5dni (w bardziej skomplikowanych wypadkach do 7dni) i czas ten należy doliczyć do czasu realizacji zamówienia.

W każdym wypadku dokładamy wszelkich starań aby wybrany produkt był jak najszybciej wysłany lub gotowy do odbioru w naszym sklepie.

Również w każdym wypadku możesz zmienić zdanie i zwrócić lub wymienić okulary (przeczytaj koniecznie o "zwrot/wymiana 30dni")

W dniu wykonania przesyłki wysyłamy pocztą elektroniczną list informujący o nadaniu zamówionego towaru do Państwa oraz numer listu przewozowego do śledzenia jej poprzez stronę UPS www.ups.com.pl

 W razie dodatkowych pytań służymy pomocą, dane tele- adresowe można znaleźć w dziale Kontakt.