loadingimg

Wczytuję dane...
Zamów przez telefon

Butik Optyczny Aurore
Żurawia 2, 00-503 Warszawa
Bestsellery
Soczewki Hoya HVL Hi-Vision LongLife- komplet 2szt
Cena Promocyjna:360,00 PLN
Wysyłka gratis!
OKULARY DOLCE & GABBANA DG 4254 501/1W 51
Cena Promocyjna:594,30 PLN
849,00 PLN
Wysyłka gratis!
Jakie okulary będą pasować do mojej twarzy?

Każda twarz jest unikalna. To fakt. Jednakże, generalnie kształt twarzy można pogrupować w 5 kategorii. Dla każdej grupy rekomendujemy różne typy okularów.

Aby sprawdzić jaki masz kształt twarzy, odchyl włosy do tyłu głowy i spójrz centralnie w lustro. Następnie zwróć uwagę na szerokość swojego czoła w relacji do policzków i podbródka. Teraz powinieneś być w stanie rozpoznać kształt swojej twarzy, który jest przedstawiony przez linię włosów, kości policzkowych i szczęki.

Jeśli nadal masz problem, poproś kogoś o wykonanie zdjęcia lub wykonaj zdjęcie samemu, pamiętaj o odchyleniu włosów do tyłu tak jak było to opisane powyżej. Następnie wydrukuj zdjęcie i zakreśl swoją twarz cienkim flamastrem- kreska powinna iść wzdłuż linii włosów, policzków i kończyć się na podbródku.

Forma która narysujesz jest kształtem Twojej twarzy.

Twarz owalna

Twarz w tym kształcie ma kości policzkowe nieco szersze niż czoło i linia podbródka. Jeśli Twoja twarz ma taki kształ praktycznie wszystkie typy okularów będą Ci pasować! Sugerujemy eksperymentować z różnymi kształtami i kolorami okularów. Z ciemnymi kwadratowymi oprawkami z plastiku podkreślisz swój indywidualny styl, z nieco bardziej okrągłymi ramkami utworzysz łagodniejsze spojrzenie. Należy unikać całkowicie okrągłych kształtów.

Twarz okrągła

Twarz w tym kształcie ma bardziej pełne policzki, które są też nieco szersze nić linii czoła i podbródka. Podbródek nie jest także mocno wyeksponowany. Jeśli masz ten kształt twarzy powinieneś unikać okrągłych kształtów okularów. Lepiej będą leże okulary profilowane a także okulary bez oprawkowe które podkreślą kształt oczu i optycznie rozciągną twarz.

Twarz kwadratowa

Twarz w tym kształcie ma kości policzkowe, linie podbródka i czoła o tej samej szerokości. Wybierając okulary należy unikać kwadratowych kształtów chyba, że zależy Ci na oryginalnym, mocno podkreślonym wizerunku. Okrągle i owalne okulary będą pasować Ci najlepiej.

Twarz trójkątna

Twarz w tym kształcie ma czoło i kość szczękową nie tak szerokoą jak linia kości policzkowych. Okulary które są szersze w górnej części dobrze pasują do tego kształtu twarzy gdyż podkreślają górną część twarzy. Taki sam efekt możesz osiągnąć wybierając mniejsze oprawki w kształcie kwadratu.

Twarz w kształcie serca

W tym kształcie linia czoła jest szersza niż kość podbródka, natomiast szersze kości policzkowe otwierają okolice oczu. Wygięte okulary, które są szersze na górze, dobrze nadają się do tego kształtu twarzy. Owalne i okrągłe oprawy nadają się równie dobrze. Natomiast należy unikać ramek kwadratowych, mocno charakterystycznych.

Butiki Optyczne Aurore:
1.
Aurore - Optyk i Okulista
Ray-Ban Authorized Retailer
Plac Trzech Krzyży (wejście Bracka 1), 00-503 Warszawa
telefon: 888 05 06 07
2.
Aurore - Optyk i Okulista
Ray-Ban Authorized Retailer
Plac Grzybowski 10/2, 00-104 Warszawa
telefon: 888 05 06 07
3.
Aurore - Optyk i Okulista
Premium Outlet
Nowy Świat 38, 00-363 Warszawa
telefon: 888 05 06 07
4.
Aurore - Optyk i Okulista
Ray-Ban Authorized Retailer
Piotrkowska 115/119 (przy pl. Leona Schillera), 90-430 Łódź
telefon: 888 05 06 07


Oryginalne okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne marki Ray-Ban® i nie tylko!

Oferujemy najwyższej klasy okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne oraz modne i stylowe oprawki okularowe. W szczególności polecamy produkty z portfolio cenionej na całym świecie marki Ray-Ban®, która jest zdecydowanym liderem na rynku okularów. Nasze okulary możesz przymierzyć przed zakupem w naszym butiku, gdzie czeka na Ciebie doświadczony optyk, który pomoże Ci w wyborze odpowiednich okularów, spełniających wszystkie Twoje potrzeby i oczekiwania. Siedzibą naszego butiku firmowego jest Warszawa. Zapraszamy!